CZEKAMY NA TELEFON: +48 602 663 917 SPRAWDŹ NASZ KATALOG PRODUKTÓW

DOSTAWA

KATALOG PRODUKTÓW

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ONLINE

Akcesoria do spinania

Odbiorcom oczekującym naprawdę wytrzymałego zabezpieczenia towaru polecamy nie tylko szeroki wybór taśm pakowych PP i PET, ale także akcesoria do ich trwałego spinania. Dzięki nim proces opinania ładunku przebiegnie sprawniej i bardziej efektywnie.

W ofercie znajduje się napinacz do taśm bandujących na zapinki druciane lub plastikowe. Przyrząd jest wytrzymały, prosty w obsłudze, niezawodny i nadaje się do pracy w różnych pozycjach. Służy do optymalnego naciągania opaski polipropylenowej przy zapinaniu jej zapinką drucianą lub plastikową. Napinacz służy do naprężania opasek PP i PET różnych szerokości, od 9 do 19 mm.

Jaki typ zapinek należy wybrać?

  • zapinki plastikowe – służą do paczek lekkich. Wytrzymałość na zerwanie do 50 kg,
  • zapinki druciane – to mocny rodzaj zapinek, wykonany ze stopu stali. Specjalne wyprofilowanie służy samoczynnemu zaciskaniu zapinki podczas spinania taśmy,
  • zapinki metalowe zagniatane – wykonane z grubej blachy. Od wewnątrz zapinka wyposażona jest w ząbki zapobiegające przesuwaniu się taśmy. Dedykowane ciężkim ładunkom.

W ofercie akcesoriów dodatkowych znajduje się też funkcjonalna siatka do paletowania, idealna do magazynowania i transportu np. warzyw i owoców. Dzięki temu rozwiązaniu towar utrzymywany jest stabilnie i ma stały dostęp powietrza. Siatki do paletowania są alternatywą dla folii stretch.