CZEKAMY NA TELEFON: +48 602 663 917 SPRAWDŹ NASZ KATALOG PRODUKTÓW

DOSTAWA

KATALOG PRODUKTÓW

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ONLINE

Folie bąbelkowe

Oferujemy funkcjonalną folię bąbelkową – niezawodny materiał opakowaniowy dla wszelkich przedmiotów wymagających ostrożnego przechowywania i transportu. Ten rodzaj folii produkuje się z polietylenu o niskiej gęstości, dlatego nadaje się on w 100% do ponownego przetworzenia. Materiał jest więc w pełni przyjazny dla środowiska.

Standardowo folia bąbelkowa jest bezbarwna, jednak na indywidualne zamówienie można wyprodukować ją w kolorze. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo folię pęcherzykową dostępną w rolkach o szerokości od 0,1 do 1,8 m (długość 100 m). W sprzedaży również arkusze i woreczki z folii pęcherzykowej.

Najważniejsze zalety folii bąbelkowej:

  • dzięki pęcherzykom powietrza skutecznie chroni i amortyzuje produkt, zabezpieczając przed uszkodzeniem podczas transportu,
  • izoluje od szkodliwych czynników zewnętrznych,
  • jest odporna na zanieczyszczenia,
  • jest odporna na wilgoć,
  • jest bardzo lekka, więc nie wpływa na koszt przesyłki.

Folię pęcherzykową dostarczamy m.in. do producentów sprzętu elektronicznego, AGD, RTV, fabryk szkła i porcelany, firm zajmujących się wysyłkową sprzedażą towarów, jak również odbiorców indywidualnych.

To jeden z najpowszechniej stosowanych materiałów zabezpieczających przed uszkodzeniami mechanicznymi, zarysowaniami oraz wstrząsami. Nadaje się do owijania przedmiotów różnych rozmiarów, również o nieregularnych kształtach. Jest niezastąpiona podczas przygotowania do dystrybucji wszelkich sprzętów i przedmiotów codziennego użytku. W przypadku pytań o szczegóły oferty w zakresie dystrybucji folii pęcherzykowej zapraszamy do kontaktu z firmą MEGAN.