CZEKAMY NA TELEFON: +48 602 663 917 SPRAWDŹ NASZ KATALOG PRODUKTÓW

DOSTAWA

KATALOG PRODUKTÓW

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ONLINE

Folia stretch

Niezależnie czy prowadzisz firmę, czy jesteś indywidualnym Klientem zaproponowane przez nas rozwiązania sprawdzą się w każdej potrzebie. Nadadzą się do opakowania i zabezpieczenia towaru zarówno ilości hurtowych, jak i pojedynczych sztuk. Folia stretch uchroni przed zniszczeniem Twoje meble w trakcie przeprowadzki. Pozwoli także na owinięcie ładunku znajdującego się na palecie, dzięki czemu będzie stał stabilnie i nie będzie ryzyka rozsypania. Zabezpieczy także przed przypadkowymi uderzeniami, które mogą powodować wgniecenia towarów.

Niewątpliwą zaletą folii stretch jest to, że nie przepuszcza powietrza ani wilgoci, dzięki temu opakowane w nią przedmioty możesz długo przechowywać bez ryzyka, że pojawi się korozja, zacznie nachodzić rdza bądź nastąpią inne zniszczenia. Ponadto użycie jej nie wymaga dodatkowych akcesoriów – zrobiona jest z materiału pozwalającego na bezpieczne łączenie warstw. Nie zachodzi przy tym konieczność użycia taśmy klejącej ani innych tego rodzaju środków.

Wytrzymałe i praktyczne w zastosowaniu folie stretch dostępne w naszej ofercie wyróżniają się odpornością na zrywanie i wysoką przezroczystością. Zróżnicowany stopień rozciągliwości pozwala dopasować je optymalnie zarówno do zastosowania ręcznego, jak i maszynowego. Dzięki temu zapakujesz nie tylko drobne przedmioty, ale także duże meble czy wielkie palety z ciężkim ładunkiem. Umożliwia to także szerokość rolki – jednym ruchem obejmiesz dużą powierzchnię. Polecamy również folie w kolorze czarnym. Materiał o tej barwie nie pozwala na przenikanie promieni UV do wnętrza, dzięki czemu przedmioty nie wyblakną nawet przy długotrwałej ekspozycji na słońce.

Wykorzystanie folii stretch to prosty, szybki i ekonomiczny sposób na zabezpieczenie towaru przed oddziaływaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, kurz, zanieczyszczenia. Owijanie nią ułatwia konfekcjonowanie, magazynowanie i transport towarów różnego typu: spożywczych, kosmetycznych, farmaceutycznych, budowlanych i wielu innych. Świetnie sprawdza się nie tylko w halach przemysłowych, ale także w gospodarstwie domowym.

W ofercie posiadamy następujące folie stretch:

  • ręczna – idealna do zabezpieczania mniejszych paczek, ale i całych palet. Jej rozciągliwość dochodzi do 180%. Tego rodzaju folia polietylenowa charakteryzuje się lekkimi rolkami, których waga dochodzi do 3 kg, dzięki czemu możliwe jest samodzielne nawijanie. Jej grubość waha się między 10 a 40 mikrometrów. Materiały o mniejszej grubości lepiej spisują się przy pakowaniu drobnych elementów prywatnych, które chcemy bezpiecznie przewieźć;
  • maszynowa – do zastosowania owijarkami automatycznymi lub półautomatycznymi. Przydatna szczególnie do paletyzacji. Pozwala na ochronę towaru przed uszkodzeniem w momencie przypadkowego uderzenia. Zabezpiecza także przed rozsypaniem się towaru, a jej dobra przyczepność ochroni także przed zsunięciem się całej konstrukcji z palety. Waga rolek to ok. 15 do 17 kg, wśród których wyróżniamy trzy naciągi: standard – 150 do 180%, Power – 180 do 220%, Super power – 220 do 300%,
  • JUMBO – model wielowarstwowy do konfekcjonowania czyli dzielenia jej na maszynową i ręczną. Przeznaczona do przewijania na rolki ręczne, dlatego samodzielnie możesz planować wymiary folii podczas pakowania. Również dzielimy ją ze względu na stopień rozciągliwości na model Standard, Power lub Super power.

Produkt dostępny w wersji przezroczystej, niebieskiej, czarnej i białej.

Przykładowa oferta naszych folii

Ręczne


Folia stretch z uchwytem

Idealnie nadaje się do pakowania drobnych produktów użytku domowego. Rolka jest wąska, ale z uchwytem, dzięki czemu owijanie nią różnego rodzaju figurek będzie szybkie i przyjemne. Opakowanie zawiera 100 sztuk produktu.


Folia stretch 3kg przezroczysta

Wytrzymała folia przezroczysta do ręcznego pakowania. Umożliwia ochronę przedmiotów przed uszkodzeniem, a jednocześnie pozwala na zobaczenie jej zawartości. Używanie jest ułatwione, ponieważ jest bardzo rozciągliwa (naciąg 150%).


Folia stretch 3kg czarna

Kryjąca folia uniemożliwi zobaczenie tego, co zapakowane, dzięki czemu będzie stanowić osłonę przed zainteresowaniem osób trzecich zawartością pakunku. Zabezpieczy przedmioty i ochroni w przypadku odbicia. Naciąg 150% umożliwi bardzo łatwe i szybkie nałożenie jej.

Jumbo


Folia stretch JUMBO czarna 23um

Czarna folia służąca do dalszego konfekcjonowania. Uniemożliwia rozpoznanie wnętrza paczki. Produkt wysyłamy na palecie, w której skład wchodzi 8 rolek. Waga jednej to 50 kg, a grubość to 23 mikrometry.


Folia stretch JUMBO przezroczysta 23um

Sprzedawana w paletach po 8 sztuk, każda waży 50 kg. Folia polietylenowa służąca do dalszego podziału na mniejsze, ręczne rolki folii stretch. Parametry materiału to 23 mikrometry grubości i 150 % naciągu.

Maszynowe


Folia stretch maszynowa 23um

Przezroczysta folia umożliwiająca zapakowanie przedmiotów o dużych gabarytach, np. mebli lub towaru na paletach szykowanych do transportu. Waga rolki wynosi od 15 do 18 kg. Jest niezwykle elastyczna i odporna na przetarcia..