CZEKAMY NA TELEFON: +48 602 663 917 SPRAWDŹ NASZ KATALOG PRODUKTÓW

DOSTAWA

KATALOG PRODUKTÓW

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ONLINE

O FIRMIE

MEGAN to firma, której domeną stała się produkcja i sprzedaż folii stretch, zarówno ręcznej, jak i maszynowej. W naszej ofercie znaleźć można również wzory JUMBO, a także różnego rodzaju taśmy pakowe, spinające PP oraz foliowe opakowania. Wśród nich polecamy worki strunowe i reklamówki zrobione z folii HDPE i LDPE.

Działamy na rynku przemysłowym już od 2005 roku, dzięki czemu zdążyliśmy zyskać uznanie Klientów. Mimo że biuro i produkcja MEGAN znajduje się w Lesznie, w województwie wielkopolskim, to staramy się docierać z naszymi produktami do wszystkich, którzy ich potrzebują i do których skierowana jest oferta. Zajmujemy się więc zaopatrzeniem fabryk, hurtowni, sklepów i piekarni, a także stolarni i firm gastronomicznych.

Staramy się nieustannie poszerzać asortyment, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego też dbamy o to, by zakupy u nas były wygodne. W efekcie otworzyliśmy sklep internetowy, pod adresem www.folie-stretch24.pl, w którym zdobędziesz odpowiednie materiały nie wychodząc z biura. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów i atrakcyjne ceny oraz dowóz towarów za pomocą własnych środków transportu, dlatego usługa świadczona jest rzetelnie, terminowo i szybko.