CZEKAMY NA TELEFON: +48 602 663 917 SPRAWDŹ NASZ KATALOG PRODUKTÓW

DOSTAWA

KATALOG PRODUKTÓW

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ONLINE

Opakowania foliowe

W szerokiej gamie opakowań foliowych znajdują się m.in.:

  • reklamówki,
  • worki foliowe HDPE i LDPE,
  • opakowania dla przemysłu spożywczego,
  • opakowania dla zakładów mięsnych,
  • opakowania dla przemysłu odzieżowego itp.

Zajmujemy się dystrybucją worków z folii HDPE i LDPE w wersji bezbarwnej i barwionej, termokurczliwej, perforowanej oraz z opcją nadruku. Nasz asortyment obejmuje m.in. woreczki płaskie, z zakładkami, zblokowane, na rolce oraz w wersji z taśmą do zawiązywania, z zamknięciem i uchwytem. Sprzedajemy artykuły pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Opakowania foliowe dostępne w naszej ofercie posiadają dokumenty potwierdzające możliwość ich kontaktu z żywnością.

Folie z polietylenu HDPE i LDPE są słabo przenikalne dla pary wodnej, odporne na działanie roztworów kwasów, zasad i soli, jak również niską temperaturę. Są elastyczne i wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Mają wszechstronne zastosowania. Nadają się do pakowania żywności, produkcji torebek jednorazowych i reklamówek z nadrukiem, worków na śmieci i opakowań stosowanych niemal we wszystkich gałęziach przemysłu.

Wysokiej jakości gotowe opakowania foliowe pozwalają w pełni przygotować produkt do dystrybucji. Możliwość znakowania poprzez nadruk tworzy z opakowań narzędzie promocji i budowania wizerunku marki w świadomości odbiorców. W ofercie firmy MEGAN jako dystrybutora artykułów do pakowania i zabezpieczania towarów na czas magazynowania i transportu, nie mogło zabraknąć funkcjonalnych opakowań foliowych. W przypadku indywidualnych oczekiwań lub pytań na temat naszej oferty handlowej, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.