CZEKAMY NA TELEFON: +48 602 663 917 SPRAWDŹ NASZ KATALOG PRODUKTÓW

DOSTAWA

KATALOG PRODUKTÓW

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ONLINE

Siatki do paletowania

Tym z Państwa, którzy na co dzień zajmują się transportem różnych towarów, nasze produkty mogą ułatwić zadanie. Proponujemy siatkę do paletowania, która wykonana jest w taki sposób, aby zabezpieczyć niestabilne ładunki przed rozsypaniem (np. kopiec jabłek czy pomarańczy). Jej budowa zapewnia przepływ powietrza, dzięki czemu owinięte nią owoce lub warzywa nie psują się.

Siatka do paletowania dostępna jest w kilku rozmiarach, a każda z nich różni się wytrzymałością i gęstością oczek. Zróżnicowana grubość to także większa lub mniejsza odporność na rozerwania. Dlatego firma MEGAN poleca trzy rodzaje produktu:

  • 50cm/500mb grubość 1,8g/m2,
  • 50cm/500mb grubość 3,2g/m2,
  • 50cm/500mb rozciągliwa o grubości 3,8g/m2.

Dodatkową zaletą tego typu siatki jest fakt, że można ją zastosować także w ogrodzie. Z jej pomocą ochronisz krzewy iglaste oraz zabezpieczysz delikatne rośliny przed zwierzętami, które czasami niszczą ich piękne kwiaty. Docenisz ją również podczas składowania drewna na zimę – utrzyma ona konstrukcję beli drewnianych dokładnie tak, jak ją ułożyłeś.

Przykładowa oferta naszych siatek

Siatki do paletowania


Siatka do paletowania 1,8g/m2

Wytrzymały produkt, który umożliwia zabezpieczenie i utrzymanie ładunku na palecie w stałym miejscu, aby bez problemu je transportować. Dzięki szerokim oczkom siatka do paletowania ręcznego zapewnia przepływ powietrza.


Siatka do paletowania 3,2g/m2

Jeśli Twoja firma zajmuje się dostarczaniem drewna, warzyw, owoców czy innych świeżych produktów, MEGAN proponuje siatkę do paletowania o grubości umożliwiającej ręczne nakładanie. Dzięki temu towar będzie zabezpieczony przed uszkodzeniem.


Siatka rozciągliwa gr.3,8g/m2

Rozciągliwa siatka do paletowania o wysokiej gramaturze nadaje się do naciągu ręcznego jak i automatycznego. Zapewnia zabezpieczenie towaru przed rozsypaniem się (gdy na przykład są to jabłka lub pomarańcze albo kłody drewna), a także umożliwia dostęp powietrza, dzięki czemu produkty nie psują się.