CZEKAMY NA TELEFON: +48 602 663 917 SPRAWDŹ NASZ KATALOG PRODUKTÓW

DOSTAWA

KATALOG PRODUKTÓW

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW ONLINE

Taśmy pakowe

Kartony i opakowania foliowe skutecznie zabezpieczą taśmy pakowe wykonane z PCV lub polipropylenu, z klejem na bazie kauczuku syntetycznego HOT-MELT lub kauczuku naturalnego SOLVENT. To gwarancja wygody i trwałości pakowania, ponieważ klej kauczukowy zachowuje swoje właściwości do temperatury nawet -25°C. Dostępne taśmy pakowe kleją jednostronnie.

NW naszym asortymencie znajdują się artykuły o wymiarach podawanych w systemie metrycznym, jak i jardowym, które równie często spotykane są na polskim rynku. Standardowa szerokość to 48 mm, natomiast nawoje występują w długościach: 50m, 50y, 60m, 60y, 66m, 66y. Warto pamiętać, że jeden jard (z ang. yard, skr. „y”) równa się 0,9144 metra. Przykładowo taśma o długości 66 y będzie mierzyć 60 m.

Dostępne taśmy pakowe mogą być zakładane do specjalnych dyspenserów ułatwiających aplikację na pakowany towar. Polecamy produkty w kolorze brązowym oraz przezroczyste.

W ofercie produkty typu:

  • SOLVENT – klej na bazie kauczuku naturalnego, stosowany do produkcji taśm pakowych o podwyższonej wytrzymałości. Produkt uniwersalny, odpowiedni do zastosowania również w warunkach niekorzystnych, takich jak niskie temperatury, wysokie zanieczyszczenie, wilgotność,
  • ACRYL – klej na bazie emulsji akrylowej. Są to taśmy o niższej sile klejenia, odpowiednie do zabezpieczania opakowań foliowych, kopert oraz lekkiej tektury. Główna zaleta to niska cena. Niezalecane do zastosowania w przypadku narażania towaru na niskie temperatury (spadek kleistości),
  • HOT-MELT – klej na bazie kauczuku syntetycznego. Produkt wykazuje skuteczną przyczepność do tworzyw różnego rodzaju, to jest folii, plastiku, kartonu, papieru czy szkła,
  • Taśmy z nadrukiem – umożliwiamy wykonanie nadruku ostrzegawczego z informacją „Taśma bezpieczeństwa” lub z logo klienta.

Wytrzymałe taśmy pakowe na bazie kauczuku syntetycznego HOT-MELT i kauczuku naturalnego SOLVENT oferujemy także w opcji z nadrukiem. Na powierzchni wierzchniej można nanieść ostrzeżenie „Taśma bezpieczeństwa. Jeżeli będzie naruszona, przesyłkę odbierasz na własną odpowiedzialność”, „Uwaga, szkło” itp., jak również logo i dane firmy klienta czy dowolne hasło reklamowe.

Taśma pakowa z nadrukiem to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą łączyć skuteczne zabezpieczanie towarów na czas magazynowania i transportu z działaniami promocyjnymi. Indywidualnie wykonana taśma z nadrukiem z logo firmy to skuteczne narzędzie marketingowe utrwalające wizerunek marki w świadomości odbiorców. Nadruk na taśmę projektujemy w oparciu o grafiki przesłane przez klienta w odpowiednich plikach. Realizacja tego zamówienia objęta jest indywidualną wyceną.

Na nadruku taśmy można zawrzeć ważne informacje, takie jak np. zalecenie co do przenoszenia paczki, oznakowanie góra-dół, komunikat dotyczący zawartości (szkło, delikatne przedmioty) i inne. Paczka zabezpieczona takim materiałem wyróżnia się i prezentuje bardzo profesjonalnie. To doskonała propozycja dla wszelkich firm trudniących się sprzedażą wysyłkową, choć nie tylko.

Zalety taśm pakowych z nadrukiem:

  • skuteczne zabezpieczenie towaru na czas transportu,
  • wysoka odporność na wilgotność, niskie temperatury i inne szkodliwe czynniki,
  • dzięki możliwości umieszczenia napisu ostrzegawczego ryzyko uszkodzenia towaru jest zminimalizowane,
  • posiadają wszechstronne zastosowania,
  • stanowią element reklamujący markę.

Przykładowa oferta naszych taśm

Taśmy pakowe


Taśma pakowa SOLVENT

Wykonana na bazie kleju kauczukowego taśma pakowa SOLVENT jest niezwykle wytrzymała i odporna na niskie temperatury. Jest samoprzylepna, dzięki czemu łatwa w użyciu. W opakowaniu znajduje się 36 sztuk.


Taśma pakowa ACRYL

Popularna taśma pakowa w kolorze brązowym sprawdzi się do oklejania kartonów oraz innych rzeczy, które chcemy przewieźć. Jest mocna i zrobiona na bazie kleju akrylowego. Opakowanie zawiera 72 sztuki produktu.


Taśma pakowa HOT-MELT

Produkt ten skleja bardzo mocno i trwale. Bazą jest masa hot-melt uzyskana z kleju kauczukowego. Nie odkleja się ani przy niskiej, ani przy wysokiej temperaturze. Nadaje się do pakowania kartonów. Zestaw zawiera 36 sztuk.

Taśmy pakowe z nadrukiem


Taśma pakowa z nadrukiem 48/60y

Wykonana z masy z syntetycznego kauczuku taśma pakowa z nadrukiem charakteryzuje się bardzo dużą przyczepnością do różnych materiałów. Na taśmie można wykonać dowolną grafikę, która będzie znakiem firmowym lub informacją ostrzegającą o ostrożnym przenoszeniu towarów.


Taśma pakowa z nadrukiem 48/60y

Dobrze trzymającą taśma pakowa z nadrukiem z kauczukową masą klejącą można uzupełnić ilustracją bądź napisem. Może on zawierać ostrzeżenie o delikatności zapakowanego produktu, strzałki, które wskażą górę lub dół albo logo firmy. Szerokość taśmy to 48 mm, a długość 54 m.